Wielkość Czcionki:

Kontrast:

PRZEBUDOWA ULICY KOŚCIUSZKI W WYSOKIEJ W GMINIE ŁAZY

                                                                                                          

 


Gmina Łazy otrzymała dofinansowanie na realizacje operacji typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” pt. „ Przebudowa ulicy Kościuszki w Wysokiej w gminie Łazy” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną
i w oszczędzanie energii” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020. Przebudowa ulicy Kościuszki w Wysokiej w gminie Łazy polegać będzie na wykonaniu nowej konstrukcji jezdni i wymianie nawierzchni wraz z budową chodników, wykonaniem poboczy i odwodnienia, zjazdów oraz regulacjami rowów. Celem operacji jest podniesienie atrakcyjności gospodarczej oraz wspomaganie rozwoju terenów wiejskich gminy Łazy. Przebudowa drogi gminnej nr 570304S przyczyni się do poprawy jakości życia mieszkańców sołectwa wysoka a także miejscowości ościennych.

 

Całkowity koszt operacji 1.355.638,89 zł

Dofinansowanie: 862.593,00 zł

 

W ramach inwestycji zakończono postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
w ramach zadania i podpisano umowę z wykonawcą robót oraz inspektorem nadzoru.

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.