Wielkość Czcionki:

Kontrast:

PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA NAJEM LOKALU SIŁOWNI

PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA NAJEM LOKALU SIŁOWNI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W ŁAZACH OGŁASZA PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA NAJEM LOKALU UŻYTKOWEGO NA CZAS 5 LAT

Przedmiotem najmu jest lokal użytkowy znajdujący się w budynku Parku Wodnego Jura w Łazach przy ul. Topolowa 1.
Lokal nie posiada wyposażenia i ma powierzchnię 151,95 m2. Przedmiot najmu wynajmowany jest z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej tj. siłowni lub innej zgodnej z charakterem działalności Parku Wodnego Jura w Łazach. Cena wywoławcza miesięcznego czynszu najmu wynosi: - 1800 zł brutto. Minimalne postąpienie wynosi 50 zł.
Czynsz najmu będzie płatny z góry do 10-go dnia każdego miesiąca.
Czynszem najmu będzie kwota uzyskana w przetargu. Oprócz czynszu najemca będzie ponosił opłatę za media.
Przetarg odbędzie się w dniu 21 WRZEŚNIA 2018 r. o godz. 9.00 w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łazach przy ul. Topolowa 1, gabinet Dyrektora OSiR  w Łazach.
Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w gotówce w wysokości 500 zł w terminie do 20 WRZEŚNIA 2018 r. na rachunek Banku Spółdzielczego w Wolbromiu oraz złożenie pisemnego oświadczenia w dniu przetargu, że uczestnik zapoznał się z projektem umowy i nie wnosi do niej zastrzeżeń. Numer rachunku do wpłaty wadium zostanie podany do 10 WRZEŚNIA 2018
Oświadczenia woli w imieniu uczestnika może składać wyłącznie uczestnik lub osoba umocowana, która przedłoży stosowne pełnomocnictwo.Autor: A.M.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.