Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Puchar przyjechał do Łaz

Puchar przyjechał do Łaz W niedzielę 04.06.2017 w Sławkowie odbył się finałowy turniej żaków (rocznik 2008/2009) Podokręgu Sosnowiec z udziałem UKS Sławków, UKS Football Academy Zawiercie, Sarmacji Będzin oraz naszych małych zawodników UKS Jedynka Łazy.

Aby zakwalifikować się do finału zawodnicy rozegrali rundę jesienną , a następnie cztery turnieje wiosną w których zdobyli 46 pkt. remisując tylko jeden mecz na szesnaście spotkań. Następnie został rozegrany turniej półfinałowy w którym drużyna jedynki wygrała dwa mecze i jeden zremisowała. W finale podokręgu nasi zawodnicy okazali się bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie spotkania, zdobyli pamiątkowy puchar i medale.

Wyniki turnieju finałowego:
UKS Jedynka Łazy- UKS Football Academy Zawiercie 2:1 UKS Jedynka Łazy - UKS Sławków 3:1 UKS Jedynka Łazy - Sarmacja Będzin 4:0