Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Rajd Bibliotekarzy w Łazach

16 lipca centrum Łaz po raz kolejny opanowały wszelkie odcienie pomarańczy.

Wszystko za sprawą dziewiątej edycji zorganizowanego przez Bibliotekę w Łazach rajdu miłośników książek, entuzjastów dwóch kółek i bibliotekarzy – Odjazdowego Bibliotekarza. Mamy świetną wiadomość: pobity został rekord, gdyż przekroczona została magiczna liczba osiemdziesięciu uczestników.

Kilka minut po 10:00 pełen uśmiechów i pozytywnej energii uzbrojony w pomarańczowe balony, chorągiewki i koszulki peleton ruszył z placu przy fontannie, by krętymi łazowskimi uliczkami skierować się w kierunku Rokitna Szlacheckiego. Ulicą Piaskową i Laskową cykliści udali się w kierunku Młynka, by koniec końców wrócić do Łaz i odwiedzić Zalew Mitręga, który o dziwo w ośmiu edycjach rajdu nie był jego metą. Tam na rowerzystów, czytelników, przyjaciół biblioteki, przedstawicieli różnych klubów PTTK i bibliotekarzy czekało kilka atrakcji. Wspólne pieczenie kiełbasek, zabawy zręcznościowe i quizy wiedzy wzorowane na popularnych teleturniejach były przyjemnym zwieńczeniem kilkunastokilometrowego przejazdu. Jak co roku finał rajdu stanowiła odjazdowa loteria.

Odjazdowy Bibliotekarz udał się fantastycznie. Serdeczne podziekowania należą się wszystkim uczestnikom, którzy zaangażowali się w organizację rajdu i dołożyli przysłowiową „cegiełkę” z uśmiechem dojeżdżając do mety.

Galeria zdjęć:Autor: Agnieszka Seweryn

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.