Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Ratownicy z Łaz wspierają działania Powiatowej Stacji Sanitarno ? Epidemiologicznej w Zawierciu

Ratownicy z Łaz wspierają działania Powiatowej Stacji Sanitarno ? Epidemiologicznej w Zawierciu Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łazach podjął współpracę z Powiatową Stacja Sanitarno-Epidemiologiczną w Zawierciu.
Ratownicy z Parku Wodnego JURA wspierają Stację z pracach administracyjnych, która polega głównie na przeprowadzaniu rozmów telefonicznych z osobami przebywającymi na kwarantannie lub w izolacji domowej. Współpraca została podjęta w inicjatywy burmistrza Łaz Macieja Kaczyńskiego.

„W związku z sytuacją epidemiczną w kraju rząd podjął decyzję o zamknięciu basenów. W porozumieniu z Urzędem Miejskim w Łazach oraz po rozmowach z pracownikami szybko podjęliśmy decyzję, że ratownicy z Łaz mogą w inny sposób służyć pomocą. Od poniedziałku czterech pracowników naszego Parku zostało oddelegowanych do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zawierciu, gdzie będą wykonywać pomocnicze prace administracyjne” – mówi Adrian Kała, dyrektor OSiR w Łazach.

9 listopada pracownicy Parku Wodnego JURA w Łazach rozpoczęli szkolenie w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zawierciu, gdzie przez najbliższy czas będą wspierać pracowników w działaniach administracyjnych. Do obowiązków ratowników będzie należeć głównie wykonywanie połączeń telefonicznych do osób, które przebywają na kwarantannie lub w izolacji domowej.


Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
wspieraj lokalnie.PNG

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.