Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Rowerowa gra miejska "Powstanie Warszawskie"

Rowerowa gra miejska "Powstanie Warszawskie" Jeździsz na rowerze? Lubisz przygody? Zbieraj drużynę i walcz o nagrodę!
Z okazji 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zapraszamy na niezwykłą przygodę.
Rowerowa Gra Miejska – to zabawa dla każdego kto jeździ na rowerze – niezależnie od stopnia zaawansowania!
Gra polega na rozwiązywaniu zadańw punktach kontrolnych, prawidłowym odgadnięciu najwazniejszej zagadki i zebraniu jak największej liczby punktów. W każdym punkcie zdobywa się określoną liczbę punktów.
Trasa zawiera 5 punktów kontrolnych położonych na trasie Łazy-Hutki-Kanki. Długość trasy to około 10 km. Trasa Gry nie jest oznakowana, każda drużyna sama wybiera jaką drogą dociera do następnego punktu. Uczestnicy na starcie rozwiazują zadanie, prawidłowe rozwiązanie gwarantuje otrzymanie mapki z sugerowaną trasą i zaznaczonymi punktami kontrolnymi. Każdy punkt kontrolny będzie oznaczony   napisem “PUNKT KONTROLNY”. i będzie się tam znajdował opiekun punktu, który czuwa nad prawidłowym wykonaniem zadania przez drużynę i nalicza punkty.
Zapraszamy 1 sierpnia 2020r, godz. 10:00


Regulamin gry
Formularz zgłoszeniowy

Autor: M K

Zobacz również:

plakat airly.jpg

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.