Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Rusza Program "Czyste Powietrze"

Ministerstwo Środowiska uruchamia program „Czyste Powietrze” , który skierowany jest do osób fizycznych – właścicieli budynków jednorodzinnych.

Program Priorytetowy „Czyste Powietrze” to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na termomodernizację domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego.

Realizacja programu jest przewidziana na lata 2018-2029.

Finansowanie Programu będzie pochodziło ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz ze środków europejskich nowej perspektywy finansowej.

Mieszkańcy Gminy Łazy zainteresowani udziałem w projekcie mogą wziąć udział w spotkaniu organizowanym przez Ministerstwo Środowiska w dniu 27.09.2018r. o godz. 18.00  w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach, podczas którego można bliżej zapoznać się z warunkami realizacji programu oraz uzyskać odpowiedzi na ewentualne pytania.

więcej infomacji: http://www.nfosigw.gov.pl/czyste-powietrze/


Czyste_powietrze_ulotka-2.jpgCzyste_powietrze_ulotka-3.jpgCzyste_powietrze_ulotka-4.jpgCzyste_powietrze_ulotka-5.jpgCzyste_powietrze_ulotka-6.jpgCzyste_powietrze_ulotka-7.jpgCzyste_powietrze_ulotka-8.jpgAutor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.