Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Senior świadomy swoich praw

Senior świadomy swoich praw Projekt “Senior świadomy swoich praw” zrealizowany przez Instytut Pracy i Edukacji, to projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Aktywizacji Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.
Projekt ma na celu aktywizację społeczną osób starszych poprzez zwiększenie partycypacji seniorów w życiu publicznym. Nasza fundacja przeprowadziła w Państwa gminie szkolenia z zakresu dostępu do informacji publicznej, składania skarg wniosków i petycji, finansowania swoich projektów oraz zrzeszania się. Seniorzy dowiedzieli się jak można uzyskać informację publiczną, w jaki sposób i do jakich organów można składać skargi,petycje i wnioski oraz co bardzo ważne dowiedzieli się jak mogą pozyskiwać środki na swoją działalność. Głęboko
wierzymy w to, iż nasze spotkania przyczyniły się do rozwoju kompetencji obywatelskich wśród seniorów. Przygotowaliśmy również dla uczestników szkoleń materiały promocyjne takie jak długopisy i notatniki oraz podręcznik zawierający omówienie każdego zagadnienia
podejmowanego na spotkaniach.
instytut.pngAutor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.