Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Silesia Race 2018

Silesia Race 2018 Lubisz podejmować wyzwania? Chcesz przeżyć coś niesamowitego? Weź udział w rajdzie przygodowym Silesia Race 2018 w Łazach.


 Już 22 września 2018 w Łazach odbędzie się najbardziej ekstremalny rajd przygodowy. Rajdy przygodowe to zawody zespołowe będące połączeniem kilku dyscyplin sportowych np.: bieganie/marsz, rower, rolki, kajaki do których dochodzą zadania specjalne: wspinaczka, zadania linowe, jazda konna lub eksploracja podziemi. W rajdzie mogą brać udział osoby indywidualne oraz całe rodziny. Jeśli nie masz pomysłu jak spędzić aktywnie czas- zapisz się już dziś!  Zespoły biorące udział w rajdzie mogą liczyć dowolną liczbę osób, więc zabierz ze sobą swoich znajomych! Trasa będzie podzielona na dwie klasyfikacje rodzinna i „dorosła”. Na uczestników czekają trasa turystyczno- rekreacyjna, piesza, rowerowa, Rajd Przygodowy OPEN oraz Rajd Przygodowy PROFI. Nie bój się dotrzeć do granic swoich możliwości! Zapisz się już teraz!

 

Więcej informacji na stronie: http://silesiarace.pl/

Kinga RadoszAutor: A.M.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.