Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Spektakl muzyczny "Nie wszyscy wielcy już przestali grać"

Spektakl muzyczny "Nie wszyscy wielcy już przestali grać" Zapraszamy na spektakl muzyczny "Nie wszyscy wielcy już przestali grać"

17 listopada, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach odbędzie się niecodzienne widowisko kulturalne. Spektakl poświęcony ku pamięci Muzyków z Zawiercia i okolic, wspomnienia o ludziach niezwykle utalentowanych, dzięki którym młode pokolenie kontynuuje rozwój kultury w powiecie zawierciańskim. W programie upamiętnienie znanych nazwisk muzyków, którzy odeszli już na tamten świat. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp wolny. Organizatorem wydarzenia jest Grupa Sympatyków Starej Gwardii Muzycznej.


Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.