Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Spotkanie wielkanocne samorządowców

Występami artystycznymi dzieci i młodzieży rozpoczęła się uroczystość spotkania wielkanocnego samorządowców, które tradycyjnie odbyło się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach 10 kwietnia.

„Wieloletnią tradycją Gminy Łazy są spotkania w gronie pracowników i osób, które na co dzień działają na rzecz mieszkańców. To dowód na to, że tworzymy wspólnotę naszej małej ojczyzny i mimo rozbieżnych czasem opinii tworzymy synergię. Staram się wspierać wszystkie projekty i pomysły, gdyż najlepsze co mamy w Gminie Łazy to ludzie. Są wśród naszego społeczeństwa osoby, które dzielą się swoimi pomysłami i je wdrażamy. Święta są jednak tym momentem, w którym powinniśmy zwolnić tempo i swoją energię skierować w kierunku rodzin” – powiedział burmistrz Łaz Maciej Kaczyński składając życzenia zaproszonym gościom.
Życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych złożyli także: Anna Nemś, posłankę na Sejm RP, Stanisław Dąbrowa, wicemarszałek Województwa Śląskiego, Anna Staniaszek, przewodnicząca Rady Miejskiej w Łazach, Andrzej Pniak, wiceprzewodniczący Powiatu Zawierciańskiego wraz z radnymi Konradem Knopem i Damianem Łukasikiem, Łukasz Konarski, wiceprezydent Zawiercia.

W spotkaniu udział wzięli posłowie, marszałek, radni, dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych Gminy Łazy, kierownicy wydziałów Urzędu Miejskiego, przedstawiciele służby zdrowia, dyrektorzy szkół i przedszkoli, przewodniczący Rady Miejskiej i radni poprzednich kadencji, sołtysi, księża, przedstawiciele stowarzyszeń, Ochotniczych Straży Pożarnych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich i Klubów Seniora, leśnicy, prezesi Kół Łowieckich z terenu Gminy Łazy, przedsiębiorcy, którzy wspierają przedsięwzięcia kulturalne i sportowe.

Uroczystość uświetnił występy dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 im. Jana Brzechwy oraz solistek Studia Piosenki Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. Koordynatorem programu artystycznego byli: Agnieszka Kowalik i Karol Hadrych. Uroczystość poprowadził Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.


Galeria zdjęć:Autor: M K

plakat mok.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.