Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Spotkanie ze smakiem z Robertem Makłowiczem

Spotkanie ze smakiem z Robertem Makłowiczem Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaprasza na spotkanie autorskie z Robertem Makłowiczem pn. “Spotkanie ze smakiem”.
Zorganizowane w ramach zadania “Senior sm@rt – na start!” w programie “Partnerstwo dla książki 2021”, które odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach 23 listopada 2021 roku o godzinie 16:00.

Z uwagi na obostrzenia w związku z epidemią covid-19 na spotkaniu obowiązuje limit miejsc. Aby zarezerwować miejsce wystarczy zadzwonić pod numer: 32 6729446 i odebrać darmową wejściówkę w Bibliotece w Łazach lub dokonać rezerwacji podczas wizyty w Bibliotece.

Serdecznie zapraszamy, przypominając, że możemy gościć tylko osoby w maseczkach :)

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”
 

Logo_MKDNiS_kolorowe_.jpg


 Autor: Magdalena Kizlich

Zobacz również:

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.