Wielkość Czcionki:

Kontrast:

STOKROTKOWO ? WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ

Już we wrześniu w Łazach odbędzie się Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej "STOKROTKOWO - Festiwal Dziecięcego Uśmiechu".  Z uwagi na sytuację z COVID-19, Festiwal będzie zorganizowany w formie online.

Niebawem na stronie www.moklazy.pl ukażą się szczegółowe informacje wraz z regulaminem i kartą zgłoszeń.

         Zgłoszenia w formie filmów wykonawcy mogą przesyłać do 16 września. Występy oceniać będzie jury złożone ze znanych polskich artystów: Ani Rusowicz, Ali Janosz oraz Gabriela Fleszara. Czekamy na solistów, duety, śpiewające dzieci i młodzież w wieku od 4 do 16 lat – powiedział Karol Hadrych – kierownik działu administracyjno–kulturalnego MOK Łazy.

         Uroczystą galę z wręczeniem nagród przewidziano na 27 września w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. Występy będzie można zobaczyć na naszym kanale You Tube – dodał Karol Hadrych.

         "STOKROTKOWO - Festiwal Dziecięcego Uśmiechu” Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej w Łazach organizowany jest pod Patronat honorowy Burmistrz Łaz Maciej Kaczyński.

         Na organizację festiwalu otrzymano dotację 5 000 złotych. Projekt złożyła grupa "Łazowscy Pasjonaci Działań Lokalnych" i zostanie on sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu na lata 2014–2020 Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

sms urzad.jpg
  • spis baner.JPG

    Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.