Wielkość Czcionki:

Kontrast:

straż


W obszarze bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej działają Ochotnicze Straże Pożarne. Prowadzą działalność w celu zapobieganie pożarom oraz współdziałają w tym zakresie z Państwową Strażą Pożarną, organami samorządowymi i innymi podmiotami, biorą udział w akcjach ratowniczych przeprowadzanych w czasie pożarów, zagrożeń ekologicznych związanych z ochroną środowiska oraz innych klęsk i zdarzeń, informują ludność o istniejących zagrożeniach pożarowych i ekologicznych oraz sposobach ochrony przed nimi. Wśród działających w gminie jednostek OSP są również takie, które włączone są do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego: 

OSP w Turzy

 

OSP w Rokitnie Szlacheckim

 

OSP w Niegowonicach

 

OSP w Ciągowicach

 

OSP w Chruszczobrodzie

 

OSP w Wiesiółce

 

OSP w Grabowej

         

 

 

 

 

 

 

 plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.