Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Sylwester pod zegarem

Okres Sylwestra to czas świętowania i zabawy związanej z nadejściem Nowego Roku. Nadchodzący Rok witamy m.in. fajerwerkami, petardami, ogniami sztucznymi.
 Tak jest od wielu już lat. Przeprowadzony sondaż w formie ankiety pokazał, że 51% uczestników jest za pokazem ogni sztucznych, 49% zaś przeciw takiemu pokazowi. W tej sytuacji, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo mieszkańców proponujemy tradycyjnie krótki pokaz ogni sztucznych o godz. 24:00 na Placu Dworcowym w Łazach. Zapraszamy wszystkich pod zegar i apelujemy o nieodpalanie ogni sztucznych przez uczestników imprezy. Robimy to bezpiecznie w sposób kontrolowany przy odpowiednim zabezpieczeniu.

Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.