Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Taneczna Majówka w Łazach

Taneczna Majówka w Łazach 2 maja na mieszkańców Łaz i gości, którzy odwiedzą Naszą Gminę, czeka prawdziwe taneczne szaleństwo. Program wypełniony jest koncertami zespołów, które zaprezentują żywe, dynamiczne, taneczne rytmy.
Oprócz zaproszonych zespołów wystąpią grupy artystyczne z MOK w Łazach - m.in.: Śpiewoludki, Dziecięca Grupa Taneczna. Dla dzieci odbędzie się również ZUMBA KIDS, ale również dorośli będą mogli "pozumbować" ze Studiem Tańca EU4YA. Nie zabraknie dmuchańców, stoisk, atrakcji dla dzieci i oczywiście (mamy nadzieję:)) pięknej pogody! Już dziś zapraszamy na Taneczną Majówkę w Łazach.

Autor: M K

Zobacz również:

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.