Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Trasy rowerowe-etap 2

„Budowa infrastruktury okołoturystycznej – II etap ścieżka rowerowa w Gminie Łazy,
szansą na rozwój atrakcyjności turystycznej obszaru”
Gmina Łazy pozyskała dofinansowanie w wysokości 1.095.918,63 zł ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 Priorytet III Turystyka,
Działanie 3.2 Infrastruktura okołoturystyczna, Podziałanie 3.2.2 Infrastruktura okołoturystyczna – podmioty publiczne.

Całkowita wartość zadania 1.712.426,08 zł.

Przedsięwzięcie przewiduje budowę 699 m trasy rowerowej w miejscowości Niegowonice  i jest II etapem projektu polegającego na utworzeniu kompleksowej infrastruktury okołoturystycznej dla rowerzystów w Gminie Łazy.
Realizacja projektu przewiduje budowę ścieżki rowerowej w ciągu ul. Dąbrowskiej stanowiącej cześć drogi wojewódzkiej DW 790 łączącej Dąbrowe Górnicza z Ogrodzieńcem. Zaprojektowano ciąg rowerowy z uregulowaniem istniejącej prawej krawędzi i prawostronnym poszerzeniem jezdni ulicy Dąbrowskiej do szerokości pasa 3,25 m. Zakończenie realizacji inwestycji zaplanowane jest na grudzień 2014 rok.

trasy mapa-2.JPG

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.