Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Trzecia kadencja Rady Seniorów

W Łazach po raz trzeci wybrano Radę Seniorów. Jej przewodniczącą została Alicja Serwicka, wiceprzewodniczącą Alicja Dryka, a sekretarzem Elżbieta Makuch.

Rada Seniorów służy radą samorządowi w kwestii osób starszych zamieszkujących Gminę Łazy, ich potrzeb oraz problemów.
Rada Seniorów w Łazach jest jedną z pierwszych takich organizacji powstałych w województwie śląskim. Po raz pierwszy mieszkańcy Gminy Łazy usłyszeli o Radzie Seniorów w 2013 roku, kiedy burmistrz Łaz Maciej Kaczyński powołał ją stosownym zarządzeniem. 27 lutego 2015 roku akceptację utworzenia Rady Seniorów przedstawiła Rada Miejska poprzez przyjęcie uchwały w tej sprawie. Rada Seniorów stała się organem konsultacyjnym i doradczym.
Rada Seniorów powoływana jest na okres 4 lat i w tym roku to już trzecia kadencja tej organizacji. W jej skład wchodzą osoby w wieku 65+. Celem jej działalności jest włączanie się w działalność społeczną oraz sygnalizowanie potrzeb i problemów środowiska senioralnego Gminy Łazy. Z inicjatywy Rady Seniorów w Gminie Łazy zrealizowany został projekt „Koperty Życia”.

78997464_2485141608205837_7623125333272690688_o.jpgAutor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.