Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Tydzień Gier i Zabaw!

Tydzień Gier i Zabaw! W dniach od 23 do 27 lipca 2018 r. przy ul. Jesionowej 1 (budynek PROMED- II piętro, sala nr 2) w Łazach będzie odbywał się Tydzień Gier i Zabaw.

W zajęciach mogą wziąć udział dzieci w różnym wieku. Na uczestników będą czekać gry planszowe, zespołowe oraz konkurencje! Głównym założeniem jest zapoznanie najmłodszych mieszkańców Łaz z dawnym grami i zabawami. Zabawy te dostarczą dzieciom nie tylko rozrywki, ale także nauczą przestrzegania reguł podczas gier, doskonalenia sprawności ruchowych, umysłowych oraz wdrążenia do współpracy w grupie. Dla najaktywniejszych uczestników przewidziane są nagrody. Będzie świetna zabawa, rywalizacja oraz emocje.  Zapraszamy!Autor: A.M.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.