Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Uwaga- wazna infomacja dotycząca OZE

W związku z niepokojącymi informacjami otrzymywanymi od mieszkańców naszej Gminy informujemy,


 że żadna firma ani na zlecenie Gminy Łazy ani Urzędu Marszałkowskiego nie przeprowadza obecnie wizji lokalnych w celu przedstawienia oferty montażu odnawialnych źródeł energii w ramach projektu pt. „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim – Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie.”

Wszelkie informacje dotyczące udziału w projekcie są przekazywane Państwu przez stronę Gminy Łazy www.lazy.pl , gazetę lokalną Echa Łaz lub poprzez kontakt telefoniczny.

Na chwile obecną w ramach projektu dotyczącego instalacji odnawialnych źródeł energii dokonano wyboru wykonawców, którzy zajmą się dostawą i montażem instalacji OZE.

Wykonawcom, których oferty nie zostały wybrane, przysługiwało prawo wniesienia odwołania dotyczącego tego rozstrzygnięcia, z którego skorzystały.

Odwołania rozpatruje Krajowa Izba Odwoławcza. Niestety ze względu na panującą pandemię COVID19 Krajowa Izba Odwoławcza czasowo zawiesiła orzekanie, natomiast po jego wznowieniu sprawy będą rozpatrywane zgodnie z kolejnością wpływu.

To sprawia, że w tej chwili nie możemy ustalić daty podpisania umowy z wykonawcą/wykonawcami, co jest konieczne do rozpoczęcia montażu instalacji. Dlatego realizacja projektu może wydłużyć się poza rok 2020 i oznacza, że obecnie nie współpracujemy z żadną firmą, która zajmuje się montażem instalacji OZE.

Wszystkie deklaracje i umowy z mieszkańcami są ważne, nie musicie Państwo wykonywać żadnych kroków, składać żadnych dodatkowych pism. O kolejnych wydarzeniach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Zatem uczestnicy projektu proszeni są o potwierdzanie wszelkich informacji dotyczących udziału
w projekcie czy też kolejnych podejmowanych kroków telefonicznie pod numerem tel. 32/ 67 29 422 wew. 112, 118 lub śledzenie strony internetowej Gminy
www.lazy.pl .

 

 

 

 

 Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

sms urzad.jpg
  • spis baner.JPG

    Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.