Wielkość Czcionki:

Kontrast:

VI Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek

VI Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek Już po raz szósty w Łazach, w Miejskim Ośrodku Kultury, będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, często w oryginalnych aranżacjach.

W ubiegłym roku Łazy gościły ponad 1000 osób z całej Polski, tym razem festiwal – z powodu trwającej pandemii – odbywać będzie się online.    Zapraszamy solistów, duety, zespoły, chóry w różnym wieku. Czekamy na nagrania w wykonaniu dzieci, młodzieży, dorosłych ora seniorów. Zgłoszenia w formie nagranych prezentacji video należy wysłać do 3 stycznia 2021 do naszego ośrodka. Cieszę się, że nasz festiwal cieszy się coraz większym zainteresowaniem wykonawców w całym kraju – podkreśla Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.

         Przesłuchania nadesłanych materiałów zaplanowaliśmy na 7-9 stycznia, a koncert podsumowujący 17 stycznia 2021 roku, także w wersji internetowej. Każde zgłoszenia nadesłane w terminie zostanie przesłuchane i weźmie udział w VI Jurajskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek Łazy 2021 – dodaje Grzegorz Piłka.

         VI Jurajskiemu Festiwalowi Kolęd i Pastorałek w Łazach patronują Burmistrz Łaz Maciej Kaczyński oraz Starosta zawierciański Gabriel Dors. Partnerami są: Lokalna Grupa Działania „Perła Jury”, Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie oraz Związek Gmin Jurajskich.Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.