Wielkość Czcionki:

Kontrast:

W MOK Łazy rusza nauka gry na pianinie i keyboardzie

W MOK Łazy rusza nauka gry na pianinie i keyboardzie 23 września, w MOK w Łazach odbędą się spotkania organizacyjne w sprawie nauki gry na pianinie (godz. 16:30) i keyboardzie (godz. 17:00).

Podczas zajęć uczestnicy rozpoczynają przygodę z muzyką i szkolą swoje umiejętności. Tematyka zajęć jest dopasowana do zainteresowań i aktualnego poziomu ucznia. Uczestnicy poznają m.in.: naukę czytania nut i podstawowych zasad muzycznych. Efektem pracy jest koncert uczestników zajęć, a także liczne występy podczas lokalnych i wyjazdowych wydarzeń muzycznych.
Nauka gry na keyboardzie to nowość w ofercie edukacyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. Zajęcia obejmują naukę gry na keyboardzie wraz z elementami teorii muzyki, poznawaniem zapisu nutowego. Tematyka zajęć dobierana jest według preferencji uczestników i stopnia ich zaawansowania. Uczestnicy występują na lokalnych występach jak również reprezentują MOK i Gminę na rożnych przeglądach i festiwalach.

Informacji udziela sekretariat MOK: 32 67 29 453. POLECAMY!

nauka gry na keubordzie.jpg  nauka gry na pianinie.jpgAutor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.