Wielkość Czcionki:

Kontrast:

WAŻNA INFROMACJA DLA MIESZKAŃCÓW!

WAŻNA INFROMACJA DLA MIESZKAŃCÓW!

Gmina Łazy informuje mieszkańców, że firma Columbus Energy z Krakowa, która kontaktuje się z mieszkańcami Gminy Łazy telefonicznie i proponuje usługi montażu odnawialnych źródeł energii a przede wszystkim paneli fotowoltaicznych, NIE WSPÓŁPRACUJE Z GMINĄ ŁAZY. Rozpowszechniana przez w/w firmę informacja o braku otrzymania przez Gminę dofinansowanie na realizacje projektu   pt. „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii   podregionie sosnowieckim – Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie” również JEST NIEPRAWDZIWA,  ponieważ Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego nie dokonał jeszcze oceny wniosków i nie ma wyników rozstrzygających konkurs.

30 kwietnia 2019r. na stronie Urzędu Marszałkowskiego pojawiła się następująca informacja:

IZ RPO WSL 2014-2020 informuje, iż z uwagi na oczekiwanie na odpowiedź Ministerstwa Inwestycji
i Rozwoju oraz Ministerstwa Finansów w zakresie możliwości zwiększenia alokacji w przedmiotowym naborze, termin rozstrzygnięcia konkursu ulega zmianie z kwietnia 2019 r. na maj 2019 r.

           
Zmiana terminu wynika z przesłanek  niezależnych od Gminy Łazy.

Po ogłoszeniu wyników konkursu stosowna informacja zostanie umieszczona na naszej stronie internetowej.

Wyniki można również śledzić na stronie Urzędu Marszałkowskiego http://rpo.slaskie.pl/lsi/nabor/255Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.