Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Warsztaty zdrowia. Jak wykonać masaż klasyczny?

W poniedziałek 29 listopada w Łazach w budynku KTS odbyły się warsztaty zdrowia, które poprowadziła fizjoterapeuta Ilona Janus. Zajęcia adresowane były do seniorów, a ich tematem przewodnim był masaż klasyczny.

Głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, podrzucanie to etapy wykonywania masażu klasycznego, którego słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łazach uczyli się podczas realizowanych kolejny już raz warsztatów zdrowia. Prowadząca zajęcia fizjoterapeutka Ilona Janus, rozpoczęła spotkanie krótkim słowem wstępu, w którym przekazała uczestnikom spotkania ogólne wiadomości dotyczące fizjoterapii i rehabilitacji oraz poinformowała w jaki sposób poprawić ogólną kondycję ciała, wydolność organizmu oraz jak zapobiegać nawrotom kontuzji. W dalszej części warsztatów słuchacze przeszli do praktycznej nauki wykonywania masażu klasycznego.

Warsztaty zdrowia to praktyczne zajęcia, które tematycznie uzupełniają realizowane w każdy czwartek wykłady. Słuchacze uniwersytetu podczas warsztatów mają możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz nauki przydatnych w codziennym życiu umiejętności.

Galeria zdjęć:Autor: Agnieszka Seweryn

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.