Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Wzmacnianie potencjału społeczności lokalnej w Gminie Łazy

logo eu i slaskie.png

Gmina Łazy otrzymała dofinansowanie na realizacje inwestycji pn. „Wzmacnianie potencjału społeczności lokalnej w Gminie Łazy” dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2010, poddziałanie 10.2.1 Rozwój usług społecznych – Zintegrowane Inwestycje Terytorialne.

Przedmiotem projektu jest zmiana funkcji budynku KTS, mieszczącego się przy ulicy Spółdzielczej 2 w Łazach. Na skutek realizacji projektu możliwe będzie uruchomienie
w obiekcie Centrum Usług społecznych – CUS. Zaplanowane w ramach zadania roboty remontowo -budowlane i wyposażenie pomieszczeń wynikają z założeń dotyczących poprawienia i dostosowania infrastruktury obiektu pod względem funkcji, której ma służyć. W wyniku realizacji projektu część pomieszczeń zostanie wyremontowana i wyposażona. W CUS realizowane będą usługi aktywizacji społeczno - zawodowej finansowane w ramach wsparcia EFS. W budynku siedzibę będą miały także organizacje działające w obszarze usług skierowanych do społeczności lokalnej.

Koszty całkowite inwestycji 447 617,13 zł

Dofinansowanie 335 623,32 zł

Zakończenie projektu jest planowa na II kwartał 30.05.2018

Gmina Łazy w dniu 06.08.2018 podpisała Aneks do umowy o dofinasowanie dotyczący zmiany zakończenia terminu realizacji projektu na 31.07.2020 r.

plakat airly.jpg

Facebook

Kalendarz

Rozlicz PIT w Łazachw Łazach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.