Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Wzmacnianie potencjału społeczności lokalnej w Gminie Łazy

Gmina Łazy otrzymała dofinansowanie na realizacje inwestycji pn. „Wzmacnianie potencjału społeczności lokalnej w Gminie Łazy” dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2010, poddziałanie 10.2.1 Rozwój usług społecznych – Zintegrowane Inwestycje Terytorialne.

Przedmiotem projektu jest zmiana funkcji budynku KTS, mieszczącego się przy ulicy Spółdzielczej 2 w Łazach. Na skutek realizacji projektu możliwe będzie uruchomienie
w obiekcie Centrum Usług społecznych – CUS. Zaplanowane w ramach zadania roboty remontowo -budowlane i wyposażenie pomieszczeń wynikają z założeń dotyczących poprawienia i dostosowania infrastruktury obiektu pod względem funkcji, której ma służyć. W wyniku realizacji projektu część pomieszczeń zostanie wyremontowana i wyposażona. W CUS realizowane będą usługi aktywizacji społeczno - zawodowej finansowane w ramach wsparcia EFS. W budynku siedzibę będą miały także organizacje działające w obszarze usług skierowanych do społeczności lokalnej.

Koszty całkowite inwestycji 441 586, 64 zł

Dofinansowanie 331 101, 66 zł

Zakończenie projektu jest planowa na II kwartał 30.05.2018

Gmina Łazy w dniu 06.08.2018 podpisała Aneks do umowy o dofinasowanie dotyczący zmiany zakończenia terminu realizacji projektu na 31.07.2020 r.

IMG_6706.jpg IMG_6708.jpg IMG_6718.jpg IMG_6720.jpg IMG_6722.jpg

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.