Wielkość Czcionki:

Kontrast:

XIX GMINNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK W ŁAZACH

XIX GMINNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK W ŁAZACH To już blisko 20 lat wspólnego śpiewania w świątecznym nastroju.
13 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach będzie można posłuchać najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci i młodzieży w ramach XIX Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek (13.12.2019 – godz. 16.30).. Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek ma na celu przede wszystkim pielęgnowanie pięknej tradycji śpiewania kolęd w okresie Bożego Narodzenia i jest okazją do zaprezentowania umiejętności wokalnych i instrumentalnych dzieci i młodzieży. Na scenie wystąpią młodzi artyści z przedszkoli i szkół z terenu gminy Łazy. Wszyscy będą oceniani w kategoriach wiekowych i wykonawczych (soliści, duety, zespoły wokalne, zespoły wokalno-instrumentalne). Każda gminna placówka oświatowa może wytypować swoich przedstawicieli w różnych kategoriach wiekowych i wykonawczych. Tego dnia na scenie naszego ośrodka można zobaczyć i usłyszeć naprawdę sporo wykonawców – podkreśla Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.
Koncert trwa około 2.5 godziny i ma charakter konkursowy. Jury Festiwalu wręczy najlepszym nagrody i wyróżnienia oraz główną nagrodę, którą jest Złota Kantyczka – dodaje dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.
XIX Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Łazach organizowany jest przez Szkołę Podstawową w Chruszczobrodzie i Miejski Ośrodek Kultury w Łazach.
XIX Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek organizowany 13 grudnia ma zasięg lokalny. W styczniu 2020 roku w MOK Łazy zaplanowano Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek. Ten przegląd ma charakter ogólnopolski


Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.