Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Z obiektywem przez miasto? zrób zdjęcie, nagraj film, wygraj nagrody

W tym roku stawiamy na ŁAZY! Rusza wakacyjny konkurs fotograficzno-filmowy pn. „Z obiektywem przez miasto” skierowany do najmłodszych mieszkańców Gminy Łazy.

Zalew? Wieża ciśnień? Fontanna? Co jest najpiękniejsze? Co dziś wybrać mam? Każde miejsce ma swój urok! Wystarczy odrobina fantazji, inne spojrzenie na otoczenie i uruchomienie wyobraźni, by świat wokół nabrał magicznych barw.

Zachęcamy dzieci i młodzież do przedstawienia najpiękniejszych, a może nieznanych i tajemniczych zakątków swojego miasta w formie zdjęć lub filmu. Aby wziąć udział w wakacyjnym konkursie należy przesłać do 5 zdjęć lub maksymalnie 120-sekundowy film ukazujące ciekawe z punktu widzenia młodego mieszkańca miejsca w Łazach. Prace należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną do dnia 20.08.2017r. (decyduje data wpływu) na adres: Urząd Miejski w Łazach, Wydział Zarządzania Projektami, Promocji Przedsiębiorczości, ul. Traugutta 15, 42-450 Łazy, z dopiskiem Konkurs „Z obiektywem przez miasto”. Do fotografii lub filmu należy dołączyć oświadczenia, które można pobrać TUTAJ. TRegulamin konkursu do pobrania TUTAJ.

Najpiękniejsze efekty plenerowych działań zostaną opublikowane w Echach Łaz oraz na stronach urzędu. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni podczas plenerowej imprezy „Łazy w obiektywie”, która odbędzie się 27 sierpnia na Placu Dworcowym.Autor: M K

plakat mok.jpg

Facebook

Kalendarz

  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.