Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Za nami pierwszy rok działalności KGW Chruszczobród ?Dolomitki?

W minioną sobotę o godzinie 17:00 w OSP w Chruszczobrodzie odbyło się I Walne Zgromadzenie Koła Gospodyń Wiejskich Chruszczobród „Dolomitki”, które obchodziło również pierwszą rocznicę powstania. Przewodniczącą zebrania była Marta Grzesica.

To był rok wytężonej pracy, nowych wyzwań, próba sił organizacyjnych zakończona sukcesem oraz budowanie integracji wśród lokalnej społeczności. Tak w wielkim skrócie można podsumować pierwszy rok działalności Koła Gospodyń Wiejskich Chruszczobród „Dolomitki”. W sobotę podczas I Walnego Zebrania Zarząd przyjął sprawozdanie z prac z ubiegłego roku oraz sprawozdanie finansowe. Przewodnicząca KGW Chruszczobród „Dolomitki” Iwona Pniak podsumowała działania organizacji w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a także przedstawiła plan pracy na przyszły rok. Zaplanowane na nadchodzące miesiące działania to m.in. zagospodarowanie lokalu do realizacji celów statutowych, zakup strojów, realizacja wydarzeń kultywujących lokalne dziedzictwo, aktywizacja i integracja mieszkańców, współpraca z lokalnymi władzami, promocja Koła, działania na rzecz integracji i rozwoju lokalnego środowiska społecznego poprzez wsparcie inicjatyw społecznych, integracja międzypokoleniowa różnych grup społecznych oraz realizacja zadań statutowych.

Obrady zakończyły się uroczystymi obchodami I rocznicy powstania Koła.Autor: M K

plakat airly.jpg

Facebook

sms urzad.jpg
  • spis baner.JPG

    Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.