Wielkość Czcionki:

Kontrast:

ZASADY KORZYSTANIA Z PUNKTU SELEKTYWNEGO ZBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH

Zasady korzystania z PSZOK w czasie epidemii:

Urząd Miejski w Łazach informuje, że PSZOK czynny jest w godzinach:
poniedziałek, środa w godzinach 7- 11
wtorek, czwartek w godzinach 13- 17
sobota w godzinach 8-12

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiczną wywołaną koronawirusem COVID–19 w trakcie oddawania odpadów, należy zachować środki ostrożności, które obowiązują na terenach publicznych w całym kraju tj. maseczki, zachowanie odległości oraz stosowanie się do zaleceń przekazywanych przez pracownika PSZOK.

Dodatkowo informujemy, że na terenie PSZOK może przebywać jeden mieszkaniec lub w przypadku przywiezienia większej ilości odpadów minimalna ilość osób niezbędna do wyładowania odpadów,  tak żeby nie stwarzać okazji do gromadzenia się większej grupy osób.
Osoby oczekujące na wstęp do PSZOKu prosimy o zachowanie odpowiedniej odległości od siebie.
Pomimo ustalonych nowych zasad bezpieczeństwa prosimy o zachowanie ostrożności i w miarę możliwości ograniczenia oddawania odpadów do PSZOK-u jedynie do niezbędnego minimum.

Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
wspieraj lokalnie.PNG

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.