Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Aktywny poranek

Aktywny poranek Dużym zainteresowaniem szczególnie wśród osób preferujących ruch na świeżym powietrzu cieszyła się inicjatywa Urzędu Miejskiego w Łazach pn. „Aktywny poranek”. Uczestnicy spotkania wzięli udział w treningu biegowym, marszu nordic walking, a na zakończenie relaksowali się wykonując ćwiczenia jogi.

„W zdrowym ciele zdrowy duch” to hasło, które na co dzień przyświeca aktywnym mieszkańcom Gminy Łazy. Aby obniżyć stopień stresu oraz spalić zbędne kalorie łazowianie uprawiają różne sporty: pływają, biegają, jeżdżą na rowerze oraz maszerują z kijkami. O swoich sportowych pasjach i aktywnym spędzaniu czasu sportowcy mogli porozmawiać podczas „Aktywnego poranka”, który odbył się 13 sierpnia na Stadionie Miejskim w Łazach.

Uczestnicy nie tylko podzielili się wrażeniami związanymi ze swoją aktywnością, ale również wspólnie trenowali. Spotkanie rozpoczęło się marszem nordic walking, poprzedzonym krótką rozgrzewką. Pełni energii i wigoru łazowianie pokonali trasę 5 km, biegnącą przez centrum Łaz. Zmęczeni, ale przepełnieni dobrym samopoczuciem uczestnicy wrócili na stadion, aby tam kontynuować poranek relaksując się ćwiczeniami jogi. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że taki sportowy poranek to doskonały przedsmak udanego weekendu. Zwieńczeniem fizycznej aktywności było śniadanie na trawie, które pozwoliło delektować się walorami przyrodniczymi i piękną pogodą.

aktywny porane+2.jpg aktywny porane-3.jpgAutor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • plakat opieka wytchnieniowa.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.