Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Budowa obwodnicy

Budowa obwodnicy odcinek Siewierz-Poręba-Zawiercie/Kromołów

W związku z budową obwodnicy Poręby i Zawiercia w ciągu drogi krajowej nr 78 (odcinek Siewierz - Poręba - Zawiercie/Kromołów), w imieniu wykonawcy - konsorcjum firm KOBYLARNIA S.A. i MIRBUD S.A. uprzejmie informuje, iż w dn. 24 maja br. (wtorek) o godz. 10 zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na początkowym fragmencie realizowanej obwodnicy tj. dojazd od miejscowości Siewierz w km 105+800 do km 107+100. Tymczasowa organizacja ruchu będzie polegała na obustronnym zawężeniu drogi w miejscu budowy obiektu PZGd 1.1 w rejonie km 107+100 oraz jednostronnym zawężeniu drogi  wzdłuż prowadzonych robót przy istniejącej DK 78. Dodatkowo zostaną oznakowane wyjazdy z budowy. Planowany czas obowiązywania Tymczasowej Organizacji Ruchu to ok. 6 miesięcy od daty wprowadzenia.  Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania”Autor: Anna Mąka

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.