Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Festiwal zalewajki 2021

Festiwal zalewajki 2021 Zapraszamy na kolejną edycję pysznego festiwalu.

Festiwal Zalewajki to prawdziwa uczta kulinarna, która przypomni tradycyjny smak tej potrawy. Przed nami, już po raz tzreci,  gotowanie w plenerze oraz konkurs na najlepszą zalewajkę. Impreza odbędzie się w Ciągowicach przy Ochotniczej Straży Pożarnej. Rozpoczęcie o godzinie 16:00. Podczas wydarzenia zaplanowano wiele atrakcji dla każdego, m.in.występy artystyczne, zabawy dla dzieci oraz konkursy.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie na najlepszą zalewajkę muszą wypełnić formularz i przesłać go na adres cpp@lazy.pl lub dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim w Łazach, ul. Traugutta 15, 42-450 Łazy do dnia 10.08.2021 r. (wtorek) do godziny 15:30. Ilość miejsc uczestników konkursu jest ograniczona. O udziale w konkursie, decyduje kolejność zgłoszeń.
Głównym organizatorem festiwalu
Ochotnicza Straż Pożarna w Ciągowicach


Formularz zgłoszeniowy-zalewajka.docx

REGULAMIN FESTIWAL ZALEWAJKI.docx

Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • plakat opieka wytchnieniowa.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.