Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Gmina Łazy podpisała umowy dotyczące realizacji projektu OZE

Dzisiaj w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Zawierciu nastąpiło podpisanie umów z wykonawcami oraz inżynierami kontraktu i inspektorami nadzoru na realizację inwestycji pn. „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim – Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie”.
W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Łaz Maciej Kaczyński wraz z Barbarą Cyganek, skarbnikiem Gminy Łazy oraz Agnieszką Perkowską, kierownikiem Wydziału Zarządzania Projektami, Promocji i Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego w Łazach.
O kolejnych krokach związanych z realizacją projektu będziemy Państwa informować zarówno poprzez gazetę, stronę internetową, Facebooka, serwis sms-owy oraz e-mailowy. Zatem prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na pojawienie się kolejnych wiadomości w zakresie realizacji powyższej inwestycji.


Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.