Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Jan Bugaj

Jan Bugaj Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci śp. Jana Bugaja.
Nauczyciela, który wniósł duży wkład w wychowanie młodzieży, historyka, który przez lata podejmował próby ocalenia od zapomnienia dziejów Gminy Łazy oraz pisarza, który w grudniu 2020 roku wydał książkę pt. „100 lat Parafii Św. Michała Archanioła w Łazach 1920-2020”. Jan Bugaj był także współautorem „Monografii Gminy Łazy do 1967 roku”, która została wydana w 2017 roku z okazji obchodów jubileuszu związanego z 50. rocznicą nadania praw miejskich Łazom. Za swój ogromny wkład w pielęgnowanie lokalnej historii 13 stycznia 2018 roku Jan Bugaj otrzymał Nagrodę Burmistrza Łaz 2017 w dziedzinie ochrony dziedzictwa kulturowego i działalności artystycznej.
Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.


Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.