Wielkość Czcionki:

Kontrast:

"Kolej na Beskidy"

"Kolej na Beskidy" Koleje Śląskie przygotowały ofertę przewozową „Kolej na Beskidy”, dzięki której za okazaniem zakupionego biletu kolejowego do danej miejscowości, można wyruszyć na wycieczkę z licencjonowanym przewodnikiem po Beskidach.

Koleje Śląskie we współpracy ze Spółdzielnią Turystyczną „Turysta” oraz z Urzędem Miasta Wisła uruchamiają specjalną ofertę turystyczną „Kolej na Beskidy”:

wycieczki z przewodnikiem po Beskidach w cenie biletu Kolei Śląskich!

Wybierz interesującą Cię wycieczkę, zgłoś udział w wycieczce na adres e-mail: turysta@turysta.katowice.pl, kup bilet Kolei Śląskich, wsiądź do pociągu, na stacji z której wyruszy wycieczka zgłoś się z biletem do licencjonowanego przewodnika i BAW SIĘ DOBRZE!

Więcej informacji pod adresem: http://kolejeslaskie.com/beskidy/Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.