Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Konkurs literacki

Wydział Rozwoju i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Łazach ogłasza konkurs literacki.

Konkurs pn. „ECHA ŁAZ. Opowiadania na 55-lecie Miasta Łazy i 30-lecie Echa Łaz” zorganizowany jest z okazji 55 rocznicy nadania praw miejskich Miastu Łazy oraz 30-lecia powstania gazety samorządowej Echa Łaz. Organizatorzy czekają na opowiadania dotyczące gminy Łazy, w których autorzy połączą wątki historyczne i współczesność.

Prace będą rozpatrywane w następujących kategoriach:
Klasa 1-4 szkoła podstawowa
Klasa 5-8 szkoła podstawowa
Klasa 1-5 liceum i technikum
Studenci
Kategoria OPEN

Objętość tekstu: kategoria klas 1-4: 2000 – 3000 znaków
Pozostałe kategorie: 10 000 – 12 000 znaków.
Opowiadania nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane.
Prace należy przesyłać mailem: echa@lazy.pl
Prace można przesyłać do 15 maja 2022 r.

Jury konkursowe w składzie: Maria Płatek, Lidia Kałuzińska, Bogusława Serzysko, Agnieszka Perkowska i Grzegorz Piłka spośród nadesłanych opowiadań wyłoni jedną najlepszą pracę w każdej kategorii wiekowej. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w pierwszej połowie czerwca 2022r. Laureaci konkursu wejdą w skład zespołu redakcyjnego, który w lipcu przygotuje jubileuszowy numer Echa Łaz. Najlepsze opowiadania zostaną opublikowane w Echach Łaz.

Poniżej regulamin konkursu literackiego „ECHA ŁAZ. Opowiadania na 55-lecie Miasta Łazy i 30-lecie Echa Łaz” oraz oświadczenie do pobrania.

Regulamin
OświadczenieAutor: Agnieszka Seweryn

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.