Wielkość Czcionki:

Kontrast:

MUZYCZNA SCENA MŁODYCH ? KONCERT ONLINE

MUZYCZNA SCENA MŁODYCH ? KONCERT ONLINE Utalentowani młodzi artyści, solistki i soliści związani z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Łazach wystąpią w kolejnej propozycji koncertowej przygotowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w Łazach.


        „Muzyczna Scena Młodych” już w najbliższą niedzielę, 21 lutego o godzinie 17.00. Zobaczymy na scenie m.in. uczestników Studia Edukacji Muzycznej, zajęć wokalnych prowadzonych przez Weronikę Skalską. Premiera na naszych stronach internetowych i portalach – poinformował Karol Hadrych z Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. „Muzyczna Scena Młodych” – koncert do obejrzenia na:

WWW: www.moklazy.pl

FB:https://www.facebook.com/moklazy1
YT: https://www.youtube.com/channel/UCWUiGWzfY0hS4d4mTWeWkswAutor: Magdalena Kizlich

Zobacz również:

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.