Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Najlepsza miejscowość powiatu zawierciańskiego

Najlepsza miejscowość powiatu zawierciańskiego Powiat Zawierciański ogłosił I Edycję konkursu „Najlepsza miejscowość powiatu zawierciańskiego”.

W ramach konkursu, którego głównym celem jest poznanie walorów miejscowości powiatu i lokalnych inicjatyw, promocja partnerstwa lokalnego oraz popularyzacja środowiska kulturowego i przyrodniczego zgłoszono miasto Łazy.
W dniu 5 sierpnia komisja konkursowa reprezentująca Starostwo Powiatowe w Zawierciu gościła w naszym mieście. Wizyta rozpoczęła się od spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie Łaz, w tym z Uniwersytetem Trzeciego Wieku i LGD Perła Jury, które po krótce opowiedziały o działalności organizacji i podejmowanych inicjatywach. Następnie goście zwiedzili Osiedle Podlesie, Park Wodny Jura, Izbę Tradycji, Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Łazach oraz Miejski Ośrodek Kultury. Komisji przedstawiono działalność naszych jednostek oraz stowarzyszeń jak również zaprezentowano podejmowane inicjatywy i organizowane imprezy. Pod koniec sierpnia zostaną ogłoszone wyniki konkursu, a wygrana miejscowość będzie mogła przeznaczyć nagrodę finansową na swoje potrzeby.

IMG_2390.JPG  IMG_2710.JPG   IMG_2711.JPGAutor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • plakat opieka wytchnieniowa.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.