Wielkość Czcionki:

Kontrast:

NIE TAKI DIABLAK STRASZNY?

NIE TAKI DIABLAK STRASZNY? 18 czerwca członkowie Koła PTTK w Łazach i bibliotekarki BPMiG w Łazach wyruszyli na wyprawę na Babią Górę zorganizowaną przez Koło Turystyczne PTTK TRAMP.

Uczestnicy wycieczki mieli do wyboru kilka tras, ale ostatecznie zdecydowana większość grupy wystartowała czerwonym szlakiem z Przełęczy Krowiarki i przez Sokolicę dotarła do szczytu Babiej Góry (1725 m n.p.m.!). Po zrobieniu pamiątkowych zdjęć wszyscy ruszyli w dół do Schroniska Markowe Szczawiny, a z niego niebieskim szlakiem do miejsca, z którego rozpoczęli wędrówkę. Organizatorzy obiecywali maksymalną porcję słońca, wrażeń oraz wspomnień… i każda z tych obietnic została spełniona w 100%. Z niecierpliwością czekamy na kolejne górskie wędrówki.Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.