Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Od jutra nieczynne szkoły i przedszkola, OSiR, Pw JURA, MOK i BPMiG

Od jutra (12.03.2020r.) nieczynne szkoły i przedszkola w Gminie Łazy a także niektóre jednostki organizacyjne Gminy Łazy.


Trwa posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Na chwilę obecną wiadomo już, że od jutra w Gminie Łazy nieczynne będą wszystkie placówki oświatowe. Od jutra zamknięte do odwołania będą także instytucje użyteczności publicznej tzn. Miejski Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Park Wodny JURA, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łazy, Świetlica Środowiskowa. Wszystkie wydarzenia kulturalno-sportowe zostaną przeniesione na inny termin.
Przypominamy o zachowaniu higieny, wietrzeniu pomieszczeń, ograniczeniu spotkań i wyjazdów. Zwracamy się z prośbą o załatwianie jak największej spraw mailowo i telefonicznie.

Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.