Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Odnawialne źródła energii - informacja dla mieszkańców!

Informujemy uczestników projektu „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim – Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie”,
którzy mają zamontowaną instalację fotowoltaiczną i/lub kocioł na pellet iż w chwili obecnej przygotowywane są aneksy do umów zawierające ostateczne kwoty montażu ww. odnawialnych źródeł energii.
Aneksy wraz z fakturami/korektami faktur (w przypadku dokonania płatności przez mieszkańca) zawierającymi ostateczne kwoty po dokonaniu zwrotów zostaną do Państwa dostarczone na przełomie stycznia i lutego. Po otrzymaniu aneksu prosimy o zwrot 2 podpisanych przez wszystkich właścicieli/współwłaścicieli egzemplarzy  do Urzędu Miejskiego w Łazach. Mieszkańcy, którzy nie dokonali jeszcze wpłat proszeni są o ich uregulowanie w terminie do 5 dni od otrzymania pisma. Prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na korespondencję.

Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.