Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji

Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w XVI Biegu Przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi

Już po raz szesnasty odbędą się Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w Biegach Przełajowych im. sierż. Grzegorza Załogi. Bieg to okazja do uczczenia pamięci tragicznie zmarłego sierż. Grzegorza Załogi.
W organizowanych 4 października 2019 r. zawodach pobiegną policjanci, leśnicy, pracownicy służb mundurowych oraz młodzież z klas o profilu policyjnym i wojskowym. Po raz kolejny, każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w kategorii OPEN. Nowością jest kategoria nordicwalking. Organizatorem zawodów jest Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, Gmina Łazy oraz Park Wodny Jura.

Trasa o długości 3600 m. zlokalizowana jest w miejscowości Hutki – Kanki u podnóża Góry Chełm. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 8.00. Szczegółowy harmonogram oraz regulamin znajdziecie tutaj: http://slaska.policja.gov.pl/…/…/RegulaminBiegZalogi2019.pdf.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do dnia 2 października 2019 r. na stronie

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php…
ZAPRASZAMY !!!Autor: Anna Mąka

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.