Wielkość Czcionki:

Kontrast:

OPS Łazy- nieczynny od poniedziałku

Od 16 marca 2020 Ośrodek Pomocy Społecznej będzie zamknięty do odwołania.

  W związku z zagrożeniem koronawirusem SARS COV – 2 osoby korzystające z pomocy społecznej proszeni są o załatwianie spraw z zakresu pomocy społecznej i świadczeń rodzinnych w formie elektronicznej lub telefonicznie, nr tel. 691 474 419 lub 693 073 165.

Każdy podopieczny Ośrodka Pomocy Społecznej w Łazach ma możliwość uzyskania teleporady w zakresie pomocy socjalnej jak również innych świadczeń przysługujących z mocy odpowiednich ustaw.

Szczegółowe informacje o sprawach, które można załatwić elektronicznie (e-PUAP), znajdują się na stronie internetowej OPS www.bip.opslazy.plAutor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.