Wielkość Czcionki:

Kontrast:

PIKNIK LOTNICZY 2016 W NIEGOWONICZKACH

PIKNIK LOTNICZY 2016 W NIEGOWONICZKACH Dla miłośników samolotów i szeroko pojętej awiacji to niebywała okazja. 20 sierpnia (sobota) w Niegowoniczkach w Gminie Łazy kolejny raz zorganizowany zostanie aeropiknik. Rok temu impreza połączona była z otwarciem pierwszego w Zagłębiu licencjonowanego lądowiska dla lekkich samolotów oraz helikopterów i motolotni.

Podczas tego spotkania nie zabrakło latających załóg oraz kilkuset osób zainteresowanych lotnictwem. Aeropiknik połączono z lotniczymi „pieczonkami”.
Tegoroczny piknik – pod koniec lata i wakacji – organizujemy wspólnie z pilotami. Zaplanowano wystawę statków powietrznych, prezentację sprzętu latającego oraz liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, także muzyka na żywo. To z pewnością atrakcyjna propozycja dla młodszych i starszych miłośników awiacji – podkreśla Burmistrz Łaz Maciej Kaczyński. Zapraszam na II Piknik Lotniczy – Aeropieczonki na lądowisko w Niegowoniczkach 20 sierpnia, w sobotę od 15.00 – dodaje Burmistrz Łaz.
Lotniczy piknik organizują Gmina Łazy, MOK Łazy, Park Wodny Jura w Łazach oraz Jurajski Klub Paralotniowy.
Lądowisko w Niegowoniczkach, czyli 700 metrowy pas startowy, może przyjmować m.in. lekkie samoloty. Lądowisko w Niegowoniczkach - jedyne w tym rejonie - to nowe możliwości rozwoju dla gminy oraz usprawnienie dla biznesmenów inwestujących w pobliskiej strefie ekonomicznej w Dąbrowie Górniczej.

LĄDOWISKO NIEGOWONICZKI – AEROPIKNIK 20.08.2015, ULICA SPORTOWAAutor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • plakat opieka wytchnieniowa.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.