Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Pokój zagadek - II edycja

Pokój zagadek - II edycja

Zapraszamy na drugie otwarcie pokoju zagadek!
Tylko od 29 lipca do 5 sierpnia będzie można wziąć udział w fantastyczniej zabawie, która bije rekordy popularności na całym świecie.


Escape the room jest to pokój zagadek, z którego uczestnicy będą musieli się wydostać w określonym czasie. Nasz pokój to opuszczony zakład krawiecki, który w niewyjaśnionych okolicznościach opuściła jego właścicielka zapominając gdzie schowała klucz. Aby odnaleźć klucz do wyjścia należy rozwiązać szereg zagadek i łamigłówek.

Uczestnicy mogą wchodzić w grupach 2-4 osobowych i będą mieli 40 min na wydostanie się z pomieszczenia. Jeśli się nie uda będą po tym czasie wypuszczeni. Uczestnicy będą mogli posłużyć się walkie talkie w celu skorzystania z maksymalnie 3 podpowiedzi.
Każda grupa, która sama (bez podpowiedzi) wydostanie się z pokoju otrzyma gadżet gminny.

Pokój czynny w godzinach 10: 00-18:00, konieczna wcześniejsza rezerwacja pod nr tel. 326719903.
Adres pokoju: ul. Jesionowa 1 (II piętro), 42-450 Łazy

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.