Wielkość Czcionki:

Kontrast:

PUCHAR SENGAM SPORT

PUCHAR SENGAM SPORT Zawody rozegrane zostaną w ramach Mistrzostw Polski Policji w Kolarstwie Przełajowym. Podczas imprezy oprócz kategorii policji przewidziano również kategorię open, w której może wystartować każdy chętny.
Panie będą miały do pokonania 9, a Panowie 15 kilometrów. Trasa wiedzie przez teren nieczynnego kamieniołomu w Niegowonicach. Dużym jej utrudnieniem jest kilkusetmetrowy, kamienisty i ostry podjazd z dna wyrobiska na szczyt kamionki. Udział w zawodach jest bezpłatny. Rejestracja uczestników w sklepie Sengam Sport w Zawierciu lub na stronie www.parkwodnyjura.pl/mtb.

mistrzostwa policji.jpg


Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • plakat opieka wytchnieniowa.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.