Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Spotkanie informacyjne- CZYSTE POWIETRZE

Uprzejmie informujemy, że dnia 27 czerwca o godz. 15.00  w budynku KTS przy ulicy Spółdzielczej 2 w Łazach (I piętro, sala nr 1), odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców naszej Gminy o zasadach Programu „Czyste Powietrze”.


Spotkanie będzie również prowadzone przy pomocy aplikacji MS Teams.

W spotkaniu można uczestniczyć przy użyciu laptopa, komputera, tabletu bądź smartphone z dostępem do Internetu i sprawnymi głośnikami. Link do spotkania znajduje się poniżej i będzie aktywny 15 minut przed spotkaniem. Po kliknięciu w link system umożliwi uruchomienie spotkania w przeglądarce, lub poprosi             o pobranie aplikacji MS Teams w celu uruchomienia spotkania.

Link do spotkania

 

 

„CZYSTE POWIETRZE” to kompleksowy program, którego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł cie­pła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

 

 

Program skierowany jest do osób fizycznych, które są:

• Właścicielami/współwłaścicielami budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub

• Wydzielonego w takim budynku lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wie­czystą.Autor: Magdalena Kizlich

Zobacz również:

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.