Wielkość Czcionki:

Kontrast:

SYLWESTER W ŁAZACH

SYLWESTER W ŁAZACH Podobnie jak w latach poprzednich mieszkańcy Łaz przywitają Nowy Rok na placu dworcowym, czyli pod zegarem.
Wspólne witanie Nowego Roku stało się już tradycją i zarazem konkurencją dla regularnych imprez sylwestrowych. To nasz mały jubileusz, bo bawimy się wspólnie po raz dziesiąty, oby tylko pogoda dopisała – przyznaje Burmistrz Łaz Maciej Kaczyński.

Przyjście Nowego Roku, podobnie jak ostatnio, obwieści zabytkowy, odrestaurowany parowóz stojący w sąsiedztwie Placu Dworcowego, gdzie zaplanowano imprezę. Ten symbol nawiązuje do naszej historii, bo Łazy od zawsze związane były z koleją. A ta chwila będzie wyjątkowa, bo 2017 rok to zarazem 50 rocznica uzyskania przez Łazy praw miejskich – dodaje Kaczyński.

          Wspólna zabawa w centrum Łaz rozpocznie się około 23.00 i potrwa do 1.30.  Jak zwykle nie zabraknie DJ’a i dobrej muzyki. Jedną z atrakcji będą również ognie sztuczne – zdradza Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach, organizatora Sylwestra w Łazach. Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.