Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Szczepimy się w Łazach

200 osób dziennie będzie można zaszczepić przeciw COVID-19 w powstałym w Łazach punkcie szczepień powszechnych.

To Hala Sportowa „Klaudiusz” przy Parku Wodnym JURA w Łazach. Miejsce może w każdej chwili zostać rozbudowane o kolejne stanowiska do szczepień i zwiększyć liczbę przyjmowanych osób. Uzależnione jest to oczywiście od zainteresowania i liczby szczepionek, które będziemy otrzymywać – podkreślił Maciej Kaczyński, Burmistrz Łaz.

         Gminny Punkt Szczepień uzyskał już pozytywną opinię NFZ i oczekuje na wpis do ogólnopolskiego systemu punktów szczepień. Trwają ostatnie szkolenia i po majowym weekendzie powinny rozpocząć się szczepienia. To uzależnione jest oczywiście od otrzymania szczepionek – zastrzega Burmistrz Łaz.

         Punkt szczepień w Łazach powstał dzięki współpracy gminnej spółki medycznej Promed Sp. z o.o, Parku Wodnego JURA i Szkoły Podstawowej nr 1 w Łazach Dwa zespoły medyczne dziennie będą mogły zaszczepić około 200 osób.

         W przygotowanie punktu szczepień i jego działanie zaangażowani są m.in. pracownicy Parku Wodnego JURA, którzy od zeszłego roku pomagają stacji Sanepidu w Zawierciu w rejestracji, informowaniu osób będących w kwarantannie. 

Łazy szczepienia 2.jpg Łazy szczepienia 8.jpg Łazy szczepienia 10.jpg Łazy szczepienia 11.jpg



Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.