Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Trwa remont Komisariatu Policji w Łazach

Trwa remont Komisariatu Policji w Łazach W Komisariacie Policji w Łazach trwają prace związane z termomodernizacją budynku. Inwestycja, na którą środki przeznaczyła Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach oraz Urząd Miejski w Łazach, została dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

 Pomoc w finansowaniu tego remontu zadeklarowała również Gmina Łazy. Prace remontowe mają potrwać do połowy grudnia 2017 roku.

Prace budowlane, związane z remontem budynku Komisariatu Policji w Łazach ruszyły na początku grudnia. Aktualnie z budynku zdemontowano już azbestowe płyty i zabezpieczono je do utylizacji. Następnie, po wymianie okien i drzwi, w obiekcie zostaną ocieplone ściany i stropodach. W ramach prowadzonych prac budynek uzyska również nową instalację centralnego ogrzewania. Termomodernizacja obiektu ma na celu poprawę warunków obsługi obywateli i petentów oraz obniżenie kosztów związanych z jego eksploatacją. Zgodnie z planem remont ma się zakończyć do 15 grudnia 2017 roku.

Współfinansowanie inwestycji w Łazach zadeklarował również Urząd Miejski. Zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej podjętą w marcu br. zabezpieczono środki finansowe, które posłużą do wsparcia zadania pn „Termomodernizacja budynku KP w Łazach przy ul. Traugutta 15 wraz z demontażem, transportem i unieszkodliwieniem wyrobów zawierających azbest”.Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • sms urzad.jpg
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.